Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Plaga gigantycznych szczurów w Kitts Green
Plaga gigantycznych szczurów w Kitts Green
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Mieszkaniec Birmingham, który odkrył, że na jego ulicy zalęgły się szczury wielkości kotów, żyje z tego powodu w ogromnym stresie. Boi się wręcz, że gryzonie wejdą mu do łóżka, gdy będzie spał.

23-letni Dean Buckler w lipcu ubiegłego roku kupił dom przy Loeless Road w Kitts Green. Dość szybko dostrzegł, że jego sąsiad wyrzuca dużą ilość śmieci przed dom. Wśród nich znajdowały się resztki jedzenia. Mężczyzna od razu pomyślał, że może to przyciągnąć szczury i nie mylił się. Po jakimś czasie w okolicy zauważył 40-centymetrowe osobniki. Widział także, jak sąsiad osobiście je karmi - pisze Birmingham Mail.

Buckler postanowił powiadomić urząd miasta, ponieważ sąsiad zamieszkuje lokal komunalny, oraz posła z jego okręgu wyborczego. Pomimo tego, niewiele zostało zrobione. W biurze parlamentarzysty poinformowano go, że miejscy urzędnicy rozmawiali z problematycznym mieszkańcem i ten zgodził się na eksterminację szczurów, ale szkodniki nadal pojawiają się w okolicy.

23-latek mówi, że przez to wszystko jest tak zestresowany, iż rozważa wizytę u lekarza. Gdy kupował wymarzony dom nie sądził, że zmieni to jego życie w koszmar.
środa, 18 marca 2015 07:53
 Czytaj poprzedni artykuł:
Uczeń z West Midlands wygrał konkurs na zaprojektowanie monety jednofuntowej
  Czytaj następny artykuł:
Przez 4 lata Scotland Yard wydał 25 mln funtów na tłumaczy dla zagranicznych przestępców