Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Zwłoki mężczyzny w szopie w Birmingham – aresztowano 11 podejrzanych
Zwłoki mężczyzny w szopie w Birmingham – aresztowano 11 podejrzanych
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Policja ustaliła tożsamość mężczyzny, którego ciało znaleziono w piątek w szopie w Birmingham. W związku z jego śmiercią aresztowano jedenastu podejrzanych.

Mężczyzna został zidentyfikowany przez znajomych. Nazywa się Zaheer Nawaz. Jego zwłoki znaleziono na terenie posesji przy Bordesley Green w piątek około godziny 11:30. Przedstawiciel West Midlands Police poinformował, że ciało najprawdopodobniej należy do mężczyzny, którego zaginięcie zgłoszono w czwartek po południu.

Policja wszczęła dochodzenie w celu ustalenia okoliczności śmierci Nawaza. W niedzielę rozpatrywane były różne scenariusze. Wśród jedenastu aresztowanych znajdują się cztery kobiety w wieku 19, 25, 41 i 50 lat oraz pięciu mężczyzn w wieku 23, 24, 28, 33 i 45 lat. W grupie zatrzymanych jest również dwóch 15-letnich chłopców. Śledczy uważają, że wszyscy byli znani ofierze.

Funkcjonariusze apelują o informacje mogące pomóc w śledztwie. Szczególnie interesuje ich to, co działo się z samochodem ofiary. Białą Toyotę Yaris o numerze rejestracyjnym FM64PHU znaleziono w piątek, jedną milę od miejsca zbrodni.
poniedziałek, 25 maja 2015 07:19
 Czytaj poprzedni artykuł:
Partia Pracy chce dać młodzieży prawo głosu w referendum dotyczącym Unii Europejskiej
  Czytaj następny artykuł:
Wyniki sondażowe wyborów prezydenckich - wygrał Duda!