Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Klub Electric przy Hurst Street zamknięty po strzelaninie
Klub Electric przy Hurst Street zamknięty po strzelaninie
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Jeden z klubów nocnych w Birmingham został zamknięty po strzelaninie, jaka miała tam miejsce pod koniec lipca.

West Midlands Police wnioskowała o przyspieszoną rewizję klubu Electric znajdującego się przy Hurst Street. Ma to związek z zajściem z 25 lipca. Tego dnia o godzinie 3:50 policja otrzymała wezwanie do przestępstwa, jakie tam popełniono. Funkcjonariusze otrzymali powiadomienie od sanitariuszy, którzy na miejscu opatrywali dwóch mężczyzn postrzelonych w nogi. Później odkryto także, że była i trzecia ofiara – mężczyzna z raną kłutą, który był leczony w szpitalu w Nottingham.

W sprawie posiedzenie zwołał specjalny komitet do spraw licencji, przed którym policjanci zeznali, że w klubie od dawna dochodziło do poważnych zakłóceń porządku. Ich kulminacją były zdarzenia z 25 lipca. Podczas przeszukania lokalu znaleziono narzędzia do produkowania i przyjmowania narkotyków, pozostałości po marihuanie oraz nóż.

Właściciel lokalu, w którym znajdował się klub wypowiedział umowę osobie prowadzącej klub i odebrał klucze. Zgodził się także dobrowolnie na skrócenie godzin, w których można sprzedawać tam alkohol do 22:00, by zachować szansę na znalezienie nowego najemcy.
wtorek, 25 sierpnia 2015 07:55
 Czytaj poprzedni artykuł:
Meczet w Balsall Heath zostanie rozbudowany i zwieńczony złotą kopułą
  Czytaj następny artykuł:
Homoseksualny nosiciel HIV walczy o prawo pobytu w UK