Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Grupa mężczyzn maczetą i bronią groziła ochroniarzom klubu nocnego w Dudley
Grupa mężczyzn maczetą i bronią groziła ochroniarzom klubu nocnego w Dudley
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Policja z Dudley poszukuje bandytów, którzy grozili pracownikom ochrony jednego z tamtejszych klubów nocnych pistoletem oraz maczetą.

25 grudnia o godzinie 1:30 grupie mężczyzn odmówiono wstępu do klubu Rock Zombie znajdującego się przy King Street. Ochrona stwierdziła, że są oni nietrzeźwi i zachowują się zbyt agresywnie. Mężczyźni odeszli, ale po jakimś czasie wrócili, a potem pojawili się ponownie z pistoletem i maczetą.

Za pierwszym razem jeden z opryszków uderzył głową ochroniarza, a następnie wszyscy zaczęli niszczyć budynek – kopać i uderzać w drzwi i okna oraz rzucać kamieniami przez wybite szyby.

Godzinę później, około 2:20 trzech mężczyzn wróciło po raz drugi. Przyjechali pod klub najprawdopodobniej srebrnym, trzydrzwiowym samochodem marki Vauxhall Astra z aluminiowymi felgami. Tym razem jeden z nich miał pistolet, którym zaczął grozić pracownikowi ochrony. Bandyta celował w niego i naciskał spust. Na szczęście 25-latkowi nic się nie stało. Drugi ze zbirów miał maczetę, którą dwukrotnie tak mocno uderzył ochroniarza, że przyrząd pękł.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
poniedziałek, 28 grudnia 2015 08:49
 Czytaj poprzedni artykuł:
Polak, który zamordował swojego półrocznego syna skazany na więzienie
  Czytaj następny artykuł:
Powodzie na północy Anglii?>