Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Sąd zakazał 18 członkom gangu poruszania się po określonych dzielnicach Birmingham
Sąd zakazał 18 członkom gangu poruszania się po określonych dzielnicach Birmingham
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Na 18 przestępców z Birmingham został nałożony sądowy zakaz poruszania się po określonych dzielnicach miasta.

Wszyscy mężczyźni w przeszłości łamali prawo dopuszczając się m.in. przestępstw przy użyciu broni. Birmingham County Court orzekł, że nie mogą pojawiać się Handsworth , Newtown , Lozells , Winson Green i Jewellery Quarter. Zostali wykluczeni także z dwóch ulic w centrum miasta, czyli Broad Street i Hurst Street. Nie mogą też spotykać się i przebywać w swoim towarzystwie. Jeśli któryś z mężczyzn nie będzie przestrzegał zakazu sądowego, może trafić do więzienia na nawet dwa lata.

Policja tłumaczy, że działania podjęte wobec grupy 18 przestępców, to odpowiedź na rosnącą liczbę wykroczeń popełnianych przez gangi i przy użyciu broni.

W ubiegłym miesiącu podobne rozwiązanie zastosowano wobec trzech członków jednej rodziny i ich kolegi. Przez dwa lata nie mogą pojawiać się w okolicy, w której mieszkają. 24-letni Darryl Bishton oraz jego bracia – 20-letni Daman i 18-letni Robert mogą przebywać w Ladywood tylko w swoim znajdującym się przy Guild Close domu i poruszać się po drodze do niego prowadzącej. Identyczne ograniczenie zastosowano wobec 21-letniego Simieona Watsona z Acorn Grove.
poniedziałek, 22 lutego 2016 11:28
 Czytaj poprzedni artykuł:
Funt brytyjski traci na wartości
  Czytaj następny artykuł:
Pacjenci oddziału A&E szpitala w Londynie usłyszeli, że o ile nie umierają, mają iść do domów