Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Mężczyzna brutalnie pobity przed własnym domem przez złodziei
Mężczyzna brutalnie pobity przed własnym domem przez złodziei
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
57-letni mężczyzna został brutalnie zaatakowany na podjeździe swojego domu w Castle Bromwich przez złodziei, którzy chcieli mu ukraść samochód – Audi Q7.

Vince Cappellie pożegnał się właśnie z żoną Jennifer i miał zamiar jechać do pracy do swojej firmy, gdy nagle z Forda Kugi, który się zatrzymał nieopodal wyskoczyło dwóch mężczyzn w kominiarkach. Napastnicy zaczęli bić 57-latka domagając się, by oddał im kluczyki od auta. Cappelie odmówił spełnienia tego żądania. Wtedy złodzieje zaatakowali go metalowymi prętami.

Mężczyzna próbował uciec, ściskając w dłoni klucze od Audi, ale potknął się po przeskoczeniu przez żywopłot. Kiedy leżał ranny na ziemi, jeden z napastników zdołał wsiąść do jego samochodu. Gdy cofał, Jennifer, która próbowała wezwać sąsiadów na pomoc, wsiadła do swojego auta i starała się zajechać złodziejowi drogę. Jednak udało mus się uciec.

Kiedy na miejsce przybyła karetka pogotowia, sanitariusze na początku sądzili, że oba ramiona Cappelie są złamane. Po dokładniejszych badaniach stwierdzono, że są tylko mocno posiniaczone.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.Żródło: Birmingham Mail
piątek, 11 marca 2016 07:40
 Czytaj poprzedni artykuł:
Wielkanocne atrakcje w Cadbury World
  Czytaj następny artykuł:
Ustalono tożsamość osób, których ciała znaleziono w samochodzie w Wolverhampton?>