Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Para, której zwłoki znaleziono w samochodzie w Wolverhampton to przestępcy seksualni
Para, której zwłoki znaleziono w samochodzie w Wolverhampton to przestępcy seksualni
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Para, której ciała znaleziono w ubiegłym tygodniu w samochodzie zaparkowanym w pobliżu pola golfowego w Wolverhampton miała usłyszeć zarzuty związane z poważnymi przestępstwami na tle seksualnym.

Zwłoki 46-letniej Cheyevette Cooke i jej 41-letniego męża Davida znajdowały się w samochodzie marki Honda Civic stojącym niedaleko skrzyżowania Cat and Kittens Lane i Greenfield Lane w Bushbury. Znaleziono je 9 marca, w dniu, w którym małżeństwo miało się stawić przed Cannock Magistrates, by usłyszeć zarzuty.

Gdy podejrzani nie zjawili się w sądzie, posiedzenie zostało odroczone. Wystawiono też nakaz aresztowania, który został wycofany jeszcze tego samego dnia po tym, jak mający reprezentować małżeństwo prawnik otrzymał wiadomość o śmierci.

David Cooke miał usłyszeć 12 zarzutów związanych z przestępstwami popełnionymi pomiędzy lipcem 2002 roku a majem 2013 roku. Wśród nich znajdowały się gwałt, napaść seksualna i inne wykroczenia na tym samym tle. Jego żona miała zostać oskarżona o dwa przestępstwa popełnione rzekomo pomiędzy lipcem 2002 a czerwcem 2009 roku. Pierwszym z nich była napaść, a drugim przestępstwo na tle seksualnym.

Para mieszkała kiedyś przy Campion Drive w Featherstone, czyli nieopodal miejsca, gdzie znaleziono ciała. Dwa lata temu przeprowadziła się na barkę Katty Boo zacumowaną w Napton Narrowboats w Pendeford.
czwartek, 17 marca 2016 11:16
 Czytaj poprzedni artykuł:
Nastolatkowie mogą trafić do więzienia za zdjęcie umieszczone na Facebook
  Czytaj następny artykuł:
Pomagał kierowcom uniknąć mandatów, posiedzi za kratkami półtora roku
?>