Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Plaga myszy w dwóch sklepach Poundland w centrum Birmingham
Plaga myszy w dwóch sklepach Poundland w centrum Birmingham
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Sieć Poundland została oskarżona o złamanie przepisów sanitarnych w dwóch znajdujących się w centrum Birmingham sklepach. Podczas kontroli odkryto, że w placówkach zalęgły się myszy.

W trakcie przesłuchania przed Birmingham Magistrates Court firma przyznała się do czterech zarzutów naruszenia regulacji związanych z higieną i bezpieczeństwem żywności. Nieprawidłowości wykryto w sklepie znajdującym się przy 1-4 Corporation Street podczas inspekcji, która miała miejsce w lutym 2015 roku. Jej efektem było tymczasowe wycofanie ze sprzedaży żywności. Sklep tłumaczył klientom, że stało się to ze względu na prowadzone w pobliżu roboty drogowe.

Poundland wydał oświadczenie, w którym zapewnił, że zdrowie i dobre samopoczucie klientów to sprawy dla firmy priorytetowe - pisze Birmingham Mail.

Przy okazji wczoraj w sądzie wyszło na jaw, że sieć będzie musiała się zmierzyć z kolejnymi czterema zarzutami, ponieważ w sklepie zlokalizowanym przy 76-77 Corporation Street także doszło do naruszenia zasad higieny. Wykryto je podczas kontroli przeprowadzonej we wrześniu 2015 roku.
czwartek, 09 czerwca 2016 07:15
 Czytaj poprzedni artykuł:
Imigranci lepiej wykształceni niż Brytyjczycy
  Czytaj następny artykuł:
Ogromny chaos po wczorajszych ulewach w West Midlands?>