Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Pub w Erdington, w którym dochodziło do bójek, straci koncesję na alkohol
Pub w Erdington, w którym dochodziło do bójek, straci koncesję na alkohol
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Znajdującemu się na High Street w Erdington pubowi zostanie odebrana koncesja na alkohol ze względu na odbywające się tam bójki i handel narkotykami.

Liczne wykroczenia sprawiły, że policja i lokalni radni nawoływali do tego, by Acorn Pub został zamknięty. W oświadczeniu przedstawionym działającemu przy councilu komitetowi licencyjnemu reprezentant West Midlands Police Dean Walker powiedział, że w ciągu ostatniego roku w lokalu miały miejsce bójki i antyspołeczne zachowania. Pojawiły się doniesienia o tym, że sprzedawano tam narkotyki i skradzione przedmioty, a gościem tego miejsca był znany diler uzbrojony w pistolet. Właściciele nie reagowali też odpowiednio na wnoszone przez policję skargi.

Podczas spotkania komitetu wyświetlono też nagranie z kamer monitoringu ukazujące incydent, który miał miejsce w Acorn Pub 6 czerwca. Materiał jest dowodem w trwającym śledztwie – pisze Birmingham Mail.

Również Erdington Town Centre Partnership, które reprezentuje lokalne firmy, miało zastrzeżenia do działalności lokalu. Organizacja skarżyła się na antyspołeczne zachowania jego klientów, które odstraszały ludzi od robienia zakupów, zniechęcały potencjalnych inwestorów i źle wpływały wszelkie inicjatywy mające na celu przedstawienie pozytywnego obrazu Erdginton.
czwartek, 08 września 2016 07:06
 Czytaj poprzedni artykuł:
A. Merkel: Sytuacja z kryzysem imigracyjnym jest dużo lepsza niż rok temu
  Czytaj następny artykuł:
Dziesięcioosobowa rodzina imigrantów odrzuciła oferowany im dom socjalny, bo nie miał jadalni?>