Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Źle zaparkowane samochody zablokowały wyjazd karetki pogotowia
Źle zaparkowane samochody zablokowały wyjazd karetki pogotowia
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Sanitariusze karetki pogotowia przez kwadrans pukali do drzwi domów i szukali właścicieli samochodów, które były zaparkowane w sposób blokujący wyjazd ambulansu.

W sobotę o godzinie 22:00 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do Bartley Green do ciężarnej kobiety. Jak relacjonuje rzecznik prasowy pogotowia, szczęśliwie przyszła matka była w takim stanie, że można było podjąć leczenie na miejscu, bez konieczności przewożenia jej do szpitala – pisze Birmingham Mail.

Gdy załoga wyszła od pacjentki i dotarła do karetki, okazało się, że źle zaparkowane samochody uniemożliwiają jej wyjazd. Wtedy sanitariusze ruszyli do domów właścicieli pojazdów i zaczęli prosić o ich przestawienie. Kierownictwo pogotowia ostro skrytykowało kierowców za takie postępowanie.

To nie pierwszy taki przypadek w West Midlands, że niepoprawnie zaparkowane auto blokuje ambulans. Służby starają się zwalczyć ten problem – robią zdjęcia dokumentujące te zdarzenia i publikują je na portalu Twitter mając nadzieję, że to zawstydzi nierozważnych kierowców.
wtorek, 27 września 2016 10:18
 Czytaj poprzedni artykuł:
Eksplozje w Dreźnie – policja podejrzewa neonazistów o podłożenie bomby pod meczet
  Czytaj następny artykuł:
Po czerwcowym referendum brytyjska gospodarka rozkwita?>