Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Pożar w magazynie Amazon: policja aresztowała dwie osoby podejrzane o podłożenie ognia
Pożar w magazynie Amazon: policja aresztowała dwie osoby podejrzane o podłożenie ognia
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Policja aresztowała dwóch mężczyzn podejrzewanych o podpalenie znajdującego się w Rugeley w hrabstwie Staffordshire magazynu Amazon.

Straż pożarna oraz policja zostały wezwane na Power Station Road w niedzielę o godzinie 2:10. Na miejscu pojawiło się około 30 strażaków. Śledczy informują, że w związku z pożarem ewakuowano ponad 1 tys. pracowników. Funkcjonariusze uważają, że ogień został podłożony celowo.

Wczoraj w Birmingham aresztowano 19-letniego mężczyznę. Jest podejrzewany o wzniecenie pożaru z zamiarem zagrożenia życia. Po przesłuchaniu wypuszczono go na wolność za kaucją. Do lutego 2017 roku ma być do dyspozycji policji. W poniedziałek zatrzymano kolejnego podejrzanego. Mężczyźnie postawiono identyczne zarzuty. 21-latek z Wednesbury pozostaje w areszcie - informuje Birmingham Mail.

Dochodzenie nadal trwa, a wszystkimi ustaleniami śledczy dzielą się z zarządem Amazon. Policja prosi wszystkich, którzy mogą wiedzieć coś na ten temat, o kontakt pod 101 lub anonimowo z Crimestoppers pod 0800 555 111.
poniedziałek, 14 listopada 2016 14:42
 Czytaj poprzedni artykuł:
Polska zremisowała ze Słowenią 1:1 w meczu towarzyskim. Nawałka dał szansę dublerom
  Czytaj następny artykuł:
Farmaceuci będą diagnozować pacjentów zamiast GP?