Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Samochód wjechał w dom w Solihull – cztery osoby zostały ranne
Samochód wjechał w dom w Solihull – cztery osoby zostały ranne
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Cztery osoby zostały ranne, w tym dwie poważnie, podczas wypadku, w trakcie, którego samochód najpierw uderzył w przechodniów, a potem wjechał w jeden z domów w Solihull.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek, krótko po godzinie 15:00 na White House Way, niedaleko Solihull College. Kilka ulic w pobliżu zostało zamkniętych na czas pracy służb ratunkowych. Policja poinformowała, że dwie osoby odniosły zagrażające ich życiu obrażenia.

Sanitariusze, którzy zostali wezwani do wypadku, zastali na miejscu pojazd, który przed uderzeniem w przedsionek domu potrącił dwóch mężczyzn w wieku dwudziestu kilku lat. Obaj mają rozległe obrażenia. 18-letni kierowca został ranny w nogi.

Gdy strażacy uwolnili 18-latka z samochodu, unieruchomiono go i karetką przewieziono na dalsze leczenie do Heartlands Hospital. Znajdujący się w aucie pasażer, również mężczyzna, został niegroźnie ranny w ramię, miał skaleczenia i siniaki. Sanitariusze opatrzyli go i odesłali do domu.

Policja prosi wszystkich, którzy mogą wiedzieć coś na ten temat, o kontakt pod 101 lub anonimowo z Crimestoppers pod 0800 555 111.
środa, 16 listopada 2016 06:35
 Czytaj poprzedni artykuł:
Były nauczyciel skazany na 12 lat więzienia za molestowanie uczniów
  Czytaj następny artykuł:
Zorganizowana akcja policji przeciwko islamistom w Niemczech?>