Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Były nauczyciel skazany na 12 lat więzienia za molestowanie uczniów
Były nauczyciel skazany na 12 lat więzienia za molestowanie uczniów
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
58-letni były nauczyciel z Moseley został skazany na więzienie za napastowanie na tle seksualnym małoletnich.

Zamieszkały przy Ashfield Avenue Trevor Tulloch na przestrzeni ponad 30 lat – od 1970 do 2007 roku napastował trzy dziewczynki i jednego chłopca. Mężczyzna, który pracował w Chandos Primary School w Digbeth, został opisany, jako agresywny prześladowca – informuje Birmingham Mail.

Podczas procesu, który odbył się przed Birmingham Crown Court ujawniono, że oskarżony molestował dzieci w swoim poprzednim domu w Highgate. Niektóre z nich były dyskretnie napastowane podczas zabaw, a inne wyznały śledczym, że czasami, gdy nocowały w domu Tullocha on dotykał ich pod kołdrą.

58-latkowi postawiono piętnaście zarzutów dotyczących nieprzyzwoitych napaści i dwa dotyczące napaści na tle seksualnym. Oskarżono go również o okrucieństwo wobec dziecka, nieprzyzwoite zachowanie wobec dziecka i napaść. Mężczyzna został skazany na 12 lat pozbawienia wolności. Do końca życia będzie widniał w rejestrze przestępców seksualnych.

West Midlands Police wszczęła śledztwo w tej sprawie w czerwcu zeszłego roku. Stało się to za sprawą kobiety, która zgłosiła, że jej córka ujawniła, iż w 2007 roku w wieku 8 lat była wykorzystywana przez Tullocha.
środa, 16 listopada 2016 07:06
 Czytaj poprzedni artykuł:
Sarkofag pary prezydenckiej uszkodzony podczas ekshumacji
  Czytaj następny artykuł:
Samochód wjechał w dom w Solihull – cztery osoby zostały ranne