Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Solihull wśród miast, których mieszkańcy nie cenią monogamii w związkach
Solihull wśród miast, których mieszkańcy nie cenią monogamii w związkach
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Najnowsze badanie dotyczące wierności w związku pokazuje miasta, których mieszkańcy zdradzają najczęściej. Wyniki nie są dobre dla Solihull.

Badanie na ten temat przeprowadził portal randkowy Elite Singles, który chciał się dowiedzieć, gdzie mieszkają osoby najbardziej skłonne do zdrad – donosi portal Mirror Online. Dlatego 25 tys. osób zadano pytanie o to, czy monogamia w związku jest istotna.

Położone w West Midlands miasto Solihull nie wypadło najlepiej, ponieważ znalazło się na drugiej od końca pozycji w rankingu najbardziej monogamicznych miejsc w Wielkiej Brytanii. Szukając partnera na całe życie należy unikać również znajdującego się na południowym wybrzeżu Brighton oraz Maidstone i Ashford w hrabstwie Kent, które nie zdobyły zbyt dużej liczby punktów.

Z kolei hrabstwo Hertfordshire jest domem dla najwierniejszych w kraju mężczyzn. Na szczycie listy znalazło się miasto St Albans.

Psycholog z portalu Elite Singles Salama Marine tłumaczy, że wiele kobiet, które zostały zdradzone wątpi w to, że monogamia w ogóle istnieje.
sobota, 26 listopada 2016 14:56
 Czytaj poprzedni artykuł:
Najbardziej ozdobiony dom na Boże Narodzenie w Europie
  Czytaj następny artykuł:
Polak postraszył nożem dzieci, które rzucały w niego wodnymi bombami