Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Kobieta postrzelona na Croftdown Road w Harborne – mieszkańcy ulicy w szoku
Kobieta postrzelona na Croftdown Road w Harborne – mieszkańcy ulicy w szoku
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Mieszkańcy jednej z ulic w Harborne w Birmingham są zszokowani po strzelaninie, do której doszło tam w ubiegłym tygodniu.

Policja kontynuuje śledztwo w sprawie przestępstwa, do którego doszło w zamożnej części miasta przy Croftdown Road. W trakcie strzelaniny ranna została kobieta.

Incydent miał miejsce w czwartkowe przedpołudnie. Policja została wezwana do Harborne po tym, jak pojawiły się doniesienia o wystrzałach z pistoletu. Ofiara doznała obrażeń ramienia. Dość szybko przewieziono ją do Queen Elizabeth Hospital – pisze Birmingham Mail.

Funkcjonariusze uważają, że kobietę postrzelono nieprzypadkowo, a cała akcja była zaplanowana. Prowadzący śledztwo apelują o informacje do świadków zdarzenia. W piątek teren, na którym wydarzył się incydent był odgrodzony policyjną taśmą, a na miejscu pracowali członkowie Operational Support Unit z West Midlands Police.

Mieszkańcy Croftdown Road, na której ceny domów zaczynają się od 500 tys. funtów, mówią, że czwartkowe zdarzenie było pierwszym tego rodzaju przypadkiem od 30 lat. Do tej pory najpoważniejsza wykroczenia popełniali kierowcy, którzy poruszali się z nadmierną prędkością.
poniedziałek, 05 grudnia 2016 06:38
 Czytaj poprzedni artykuł:
Zmiany stawek akcyzy w Polsce. Coraz mniej czasu na rejestrację auta z zagranicy
  Czytaj następny artykuł:
Berlińska firma wypożycza "radiowozy". Można postawić auto pod domem i odstraszać złodziei


Ankieta

Czy uważasz, że 11 grudnia parlament brytyjski poprze umowę w sprawie brexitu?