Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Menadżerowie z fabryki JLR w Solihull zawieszeni, bo przesyłali sobie zdjęcie nagiej koleżanki
Menadżerowie z fabryki JLR w Solihull zawieszeni, bo przesyłali sobie zdjęcie nagiej koleżanki
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Jaguar Land Rover prowadzi śledztwo w sprawie trzech menadżerów z fabryki w Solihull, którzy rzekomo wysyłali sobie za pomocą aplikacji Whatsapp zdjęcie nagiej koleżanki.

Po przeprowadzeniu wewnętrznego śledztwa firma zawiesiła w obowiązkach dwóch mężczyzn. W sprawie trzeciego menadżera dochodzenie nadal trwa. Dwóch kolejnych pracowników zostało już oczyszczonych z podejrzeń o udział w procederze wymiany zdjęć.

„Birmingham Mail” uważa, że koncern wszczął postępowania dyscyplinarne po tym, jak jeden z pracowników poskarżył się zarządowi na to, że ktoś pokazał mu w fabryce zdjęcie w telefonie komórkowym. Pracownik twierdził, że fotografia przedstawiała nagą koleżankę z pracy.

Dziennikarze dowiedzieli się, że dochodzenie w sprawie menadżerów skupia się na twierdzeniu, że zdjęcie zostało rozesłane wśród członków prywatnej grupy na Whatsapp. Pod uwagę brane są również doniesienia o tym, że pracownicy mieli wymieniać między sobą wiadomości na temat fotografii.

Gdy sprawa wyszła na jaw, jednemu z menadżerów wyższego szczebla zostało powierzone prowadzenie dochodzenia dyscyplinarnego. W zakładzie w Solihull pracuje 5 tys. osób.
piątek, 03 marca 2017 06:55
 Czytaj poprzedni artykuł:
Uchodźcy szturmują nowo otwarte marokańsko-hiszpańskie przejście graniczne w Ceucie
  Czytaj następny artykuł:
Wyłamane zamki, porysowane szyby. Zdewastowano Irańską kawiarnię