Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Bójka w fabryce Jaguar Land Rover – jeden z pracowników został zawieszony, a drugi zwolniony
Bójka w fabryce Jaguar Land Rover – jeden z pracowników został zawieszony, a drugi zwolniony
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
W poniedziałek w fabryce Jaguar Land Rover przy Lode Lane w Solihull wybuchła bójka, po której jeden z pracowników został zawieszony w obowiązkach, a drugi zwolniony.

Do zdarzenia miało dojść o godzinie 17:30. Incydent zaczął się od tego, że dwóch pracowników zatrudnionych przez podwykonawców wszczęło bijatykę w pobliżu linii produkcyjnej. Birmingham Mail podaje, że dwie kobiety i jeden mężczyzna pracujący dla różnych podwykonawców próbowali zainterweniować, ale bez sukcesu. Zamiast tego oni również zostali zaatakowani i doszło do eskalacji awantury.

W wyniku zdarzenia mężczyzna rzekomo doznał urazu głowy, ponieważ uderzono go wiertłem, a jedna z kobiet została ranna w ramię. Oboje trafili do szpitala. Z kolei drugą kobietę opluto.

Pojawiły się doniesienia, że w punkcie kulminacyjnym bójki wokół linii produkcyjnej zgromadziło się wielu pracowników. Dopiero ochrona obiektu zaprowadziła porządek.
czwartek, 09 marca 2017 06:48
 Czytaj poprzedni artykuł:
Sandwell Hospital zamierza wprowadzić posiłki halal
  Czytaj następny artykuł:
Kanclerz Philip Hammond ogłosił założenia budżetowe