Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands „Sąsiadka z piekła rodem” skazana na więzienie za dręczenie okolicznych mieszkańców
„Sąsiadka z piekła rodem” skazana na więzienie za dręczenie okolicznych mieszkańców
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Mieszkanka wartej 1 mln funtów rezydencji w Sutton Coldfield została skazana na więzienie za napaść na sąsiadów.

„Sąsiadka z piekła rodem” 54-letnia Julie Rankine od lat naprzykrzała się okolicznym mieszkańcom. Używała swojej laski do szturchania i popychania ludzi. Posiadała również siekierę, którą wymachiwała nad głową i groziła użyciem przemocy – pisze Birmingham Mail.

Nie były to jej jedyne przewinienia. Kobieta siadała na dachu swojego domu i obserwowała co sąsiedzi robią w ich ogrodach, włączała głośną muzykę, wyrzucała śmieci na posesje sąsiadów. Organizowała też imprezy przy basenie, które trwały do wczesnych godzin porannych.

Podczas środowej rozprawy, która odbyła się przed Birmingham Magistrates Court, prokurator Simon Cleary poinformował, że jeden z sąsiadów Rankine wydał 4 tys. funtów na wybudowanie w swoim ogrodzie altany, aby można było się skryć przed wścibskimi oczami 54-latki.

Sędzia skazał kobietę na 22 tygodnie pozbawienia wolności. Jest to kara za trzy napaści na sąsiadów oraz używanie gróźb. Nałożono na nią również zakaz zbliżania się do określonych osób, który ma czternaście warunków i będzie trwał przez czas nieokreślony.
czwartek, 23 marca 2017 07:33
 Czytaj poprzedni artykuł:
Propozycja zmian wieku emerytalnego – będzie trzeba czekać o rok dłużej na emeryturę
  Czytaj następny artykuł:
Aresztowania w Birmingham w związku z londyńskim atakiem