Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Nauczyciel ze szkoły w Sandwell napastował na tle seksualnym czterolatka
Nauczyciel ze szkoły w Sandwell napastował na tle seksualnym czterolatka
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
27-letni nauczyciel został uznany za winnego napaści na tle seksualnym na czteroletniego ucznia. Do zdarzenia doszło w jednej ze szkół w Sandwell.

Zamieszkały w Wolverhampton Thomas Lawrence usłyszał dwa zarzuty napastowania dziecka poprzez dotykanie, co stanowi złamanie zapisów Sexual Offences Act 2003. Po trwającym cztery dni procesie uznano go za winnego. Wyrok w jego sprawie zapadnie 9 maja przed Wolverhampton Crown Court – donosi Express and Star.

W trakcie rozprawy poinformowano, że Lawrence, który uprawnienia do wykonywania zawodu zdobył w 2015 roku, nadużył swojej pozycji poprzez niewłaściwe dotykanie dziecka. Do incydentu doszło w sali lekcyjnej. Poszkodowany czterolatek opowiedział o wszystkim matce, a ona natychmiast skontaktowała się ze szkołą.

27-latka aresztowano w lutym 2016 roku. Na czas prowadzenia policyjnego dochodzenia, zawieszono go również w obowiązkach związanych z wykonywaniem zawodu. Funkcjonariusze przejęli z jego domu kilka rzeczy. Na laptopie znaleziono zdjęcia dzieci, a w wyszukiwarce wpisy o pornografii dziecięcej. W komputerze nie było fotografii przedstawiających wykorzystanego przez Lawrence’a chłopca ani żadnego innego ucznia ze szkoły w Sandwell.
środa, 12 kwietnia 2017 10:08
 Czytaj poprzedni artykuł:
Polak pobity w centrum Eastbourne w East Sussex
  Czytaj następny artykuł:
52-latek zostanie deportowany mimo tego, że pracował w UK przez prawie 30 lat?>