Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Policja aresztowała nastolatków podejrzewanych o udział w wielu kradzieżach samochodów
Policja aresztowała nastolatków podejrzewanych o udział w wielu kradzieżach samochodów
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Podczas porannych nalotów policja z Birmingham aresztowała dwóch nastolatków. Do zatrzymania doszło w ramach operacji mającej na celu zwalczanie złodziei samochodów, którzy kradli auta zastraszając ofiary paralizatorami.

W policyjnej akcji w Tyseley oraz Balsall Heath brało udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy. W pierwszym domu aresztowano nastolatka podejrzewanego o udział w spisku w celu popełnienia przestępstwa na tle rabunkowym. Z sypialni chłopaka policjanci przejęli dwa telefony komórkowe, komplet kluczyków samochodowych oraz 4 tys. funtów w gotówce. Drugiego nastolatka zatrzymano w Balsall Heath.

Szokująca seria napadów z użyciem paralizatora – sześciu poszkodowanych w ciągu pięciu dni

W lutym West Midlands Police utworzyła specjalną, złożoną z detektywów grupę zadaniową do schwytania brutalnych złodziei, którzy traktowali swoje ofiary paralizatorami powodując bolesne oparzenia. Do ataków dochodziło m.in. w Moseley oraz King Heath.

Zaatakowali kobietę i ukradli jej samochód - policja poszukuje sprawców

Grupa operacyjna działająca w ramach Force CID aresztowała do tej pory 20 nastolatków, w tym jednego chłopca w wieku zaledwie 13 lat. Przejęto również paralizator.
środa, 26 kwietnia 2017 11:17
 Czytaj poprzedni artykuł:
Dyżur konsularny w Birmingham 28-29 kwietnia 2017 r.
  Czytaj następny artykuł:
Uprawnienia do zniżek dla dzieci i młodzieży szkół polonijnych