Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Dzieci skaczą po policyjnym radiowozie i obrażają funkcjonariuszy
Dzieci skaczą po policyjnym radiowozie i obrażają funkcjonariuszy
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
W sieci pojawiło się szokujące nagranie ukazujące grupę uczniów skaczących po masce policyjnego samochodu.

Wideo, zaczyna się, gdy grupa śmiejących się dzieci wyglądających na mających mniej niż 10 lat otacza radiowóz zaparkowany na jednej z ulic, prawdopodobnie w Birmingham. Następnie niektóre z nich wchodzą na maskę pojazdu i zaczynają radośnie skakać. Kolejne dziecko uderza pięściami w samochód – pisze Birmingham Mail.

Zakapturzone dzieci pokazujące dwa palce ułożone w literę V wykrzykują do kamery obelgi: „f**k the Feds (police), f**k the police, f**king feds man”. Zza kamery słychać głos starszego mężczyzny, który mówi „Ygs, ygs”, co jest slangowym określeniem na młodocianych gangsterów – young gangsters.

W kolejnym ujęciu widać, jak dzieci znowu stąpają po masce radiowozu i wykrzykują wulgaryzmy. Wydaje się, że ich akcent pochodzi z regionu Midlands. W tle słychać dźwięki zbliżającego się vana z lodami.

W pobliżu nie ma żadnego policjanta. Uważa się, że ten krótki film został nagrany w West Midlands. Nie wiadomo jednak kiedy to się stało ani gdzie. Wideo opublikowano na kilku kontach na portalu Instagram i do tej pory zanotowano ponad 15 tys. wyświetleń. Policja wszczęła dochodzenie.


środa, 10 maja 2017 07:08
 Czytaj poprzedni artykuł:
Zaginęła Polka z Hull
  Czytaj następny artykuł:
Lew zaatakował swojego trenera we francuskim cyrku