Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Samochód uderzył w most na M6 powodując ogromne korki w popołudniowych godzinach szczytu
Samochód uderzył w most na M6 powodując ogromne korki w popołudniowych godzinach szczytu
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Kierowcy podróżujący wczoraj autostradą M6 w regionie Midlands stali w ogromnych korkach spowodowanych wypadkami drogowymi.

W czwartek około godziny 15:45 na południowej nitce autostrady pomiędzy zjazdem 3A a Corley Service w pobliżu Birmingham zderzyły się trzy pojazdy. Jeden z nich, który wiózł mechaniczną koparkę, dodatkowo uderzył w znajdującą się nad jezdnią kładkę dla pieszych. W wyniku kolizji w trakcie wieczornych godzin szczytu zamknięte były dwa pasy autostrady, ponieważ trzeba było przeprowadzić niezbędne prace naprawcze.

Kierowcy utknęli w bardzo długich korkach, które ciągnęły się przez osiem mil, aż do zjazdu 4A. Wszystkie pasy ruchu zostały otwarte, gdy zakończono roboty. Stało się to krótko po godzinie 19:00.

Wypadek ten był drugim poważnym incydentem, który miał miejsce wczorajszego dnia na M6. Wcześniej ruch został zakłócony w trakcie porannych godzin szczytu - pisze Birmingham Mail.

Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala po tym, jak na południowej nitce autostrady M6 zderzyło się pięć pojazdów. Stało się to chwilę po godzinie 5:40 na odcinku pomiędzy zjazdami piątym i czwartym.

Dodatkowo w wyniku zderzenia z jednej z ciężarówek wyciekło 150 litrów rozcieńczacza do farb, przez co droga była zamknięta przez ponad godzinę.
piątek, 19 maja 2017 06:48
 Czytaj poprzedni artykuł:
Niewybuch z okresu drugiej wojny odkryty w Dudley
  Czytaj następny artykuł:
Strzelanina w pobliżu restauracji w Acocks Green – na miejscu zjawiła się uzbrojona policja