Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Przedszkolanka pobita przez trzy muzułmanki krzyczące, że Allah ją dopadnie
Przedszkolanka pobita przez trzy muzułmanki krzyczące, że Allah ją dopadnie
We wschodnim Londynie doszło do ataku na pracownicę przedszkola. Napastnikami były trzy Azjatki, które zraniły poszkodowaną nożem i krzyczały do niej, że Allah ją dopadnie.

Do napadu doszło, gdy kobieta szła do pracy w Wanstead w północno-wschodnim Londynie. Karrien Stevens, która jest właścicielką placówki Little Diamonds w Hermon Hill, powiedziała, że napastniczki uciekły, gdy zauważyły zbliżających się ludzi.

Kobieta opowiada, że gdy jej pracownica dotarła na miejsce, ona sama nie mogła uwierzyć w to, co się stało. Natychmiast powiadomiono policję. Stevens mówi, że jest przerażona.

Gdy przedszkolanka szła do pracy, tuż za nią znajdowały się trzy Azjatki, które recytowały Koran i wypowiadały słowo „Allah”. W pewnym momencie powaliły swoją ofiarę na ziemię i zaczęły uderzać ją pięściami i kopać, krzyczały, że „Allah ją dopadnie”. Jedna z nich wyciągnęła nóż i przeciągnęła jego ostrze wzdłuż przedramienia ofiary - od nadgarstka po łokieć.

Rzecznik prasowy Metropolitan Police powiedział, że w środę o godzinie 9:36 policja otrzymała wezwanie w związku z napaścią w Hermon Hill. Przybyli na miejsce sanitariusze karetki pogotowia zastali trzydziestokilkuletnią kobietę z raną ciętą przedramienia. Odniesione obrażenia nie zagrażają jej życiu. Po ataku muzułmanki natychmiast uciekły z miejsca zdarzenia i mimo szybko przeprowadzonej akcji policyjnej żadnej z nich nie udało się zatrzymać.
czwartek, 08 czerwca 2017 07:08
 Czytaj poprzedni artykuł:
Terroryści z Londynu atakują człowieka
  Czytaj następny artykuł:
Park rozrywki Dratyon Manor nie wpuścił sikha, który nosi mały, ceremonialny sztylet