Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Najmłodsza w Wielkiej Brytanii para skazana za morderstwo
Najmłodsza w Wielkiej Brytanii para skazana za morderstwo
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Lucas Markham i Kim Edwards to najmłodsza w Wielkiej Brytanii para, która została skazana za morderstwo.

Para chciała być jak Bonnie i Clyde. Morderstwa zostały zaplanowane i dokonane zgodnie z założeniami przez oskarżoną i jej chłopaka, gdy oboje byli w wieku 14 lat.

15-latka winna zamordowania matki i córki ze Spalding

Szczegóły zbrodni obmyślili podczas kolacji w McDonald's. Stwierdzili, że nim uduszą swoje bezbronne ofiary, przetną im gardło, by nie krzyczały. Po popełnieniu zbrodni nastolatkowie, wzięli wspólną kąpiel, odbyli stosunek seksualny oraz obejrzeli cztery części filmu „Zmierzch”.

Sąd zezwolił na ujawnienie informacji, że Kim Edwards była córką zamordowanej Elizabeth Edwards oraz starszą siostrą dla Katie. Powodem miało byc to, że jej matka nie zgadzała się na ich związek.

Ciała Edwards i jej córki znaleziono 36 godzin później. Ściany w sypialni kucharki i pokoju Katie były upstrzone plamami krwi. Obrażenia, których doznała Elizabeth, wskazują, że próbowała walczyć z mordercami. Była jednak bez szans. Sprawcy zadali jej dziewięć ciosów nożem. Poduszka i pościel w jej łóżku były przesiąknięte krwią.

Parę nastolatków zatrzymano następnego dnia. Oboje oskarżono o morderstwo z premedytacją. Do winy przyznał się jedynie chłopak, jego dziewczyna twierdzi, że miała wówczas "ograniczone zdolności poznawcze". Na sali sądowej przyznała się jedynie do zabójstwa, co wiąże się z niższym wyrokiem.

Sąd skazał obojga na 17,5 roku więzienia.
piątek, 09 czerwca 2017 12:29
 Czytaj poprzedni artykuł:
Theresa May nie zrezygnowała - utworzy rząd razem z unionistami z Irlandii Północnej
  Czytaj następny artykuł:
Brytyjczycy znów pytali Google na kogo głosować?>