Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Polski recydywista skazany za gwałt i brutalne pobicie.
Polski recydywista skazany za gwałt i brutalne pobicie.
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Polski kulturysta, który przed przeprowadzką do Wielkiej Brytanii był skazywany za posiadanie broni i usiłowanie morderstwa, usłyszał karę sześciu lat pozbawienia wolności za zgwałcenie młodej mieszkanki Wielkiej Brytanii.

46-letni Robert Chodyra bił pięścią i gwałcił swoją przerażoną ofiarę podczas trwającej trzy godziny okrutnej i sadystycznej gehenny. Wszędzie była krew, a przerażające doświadczenie odbiło negatywne piętno na psychice poszkodowanej. Zamieszkały w Grimsby w hrabstwie Lincolnshire Chodrya 6 sierpnia przyznał się do gwałtu.

Pochodzący z Polski mężczyzna w lipcu 2009 roku w Niemczech został skazany na osiem lat więzienia za usiłowanie morderstwa, szantażu, posiadanie połautomatycznego pistoletu oraz amunicji. 46-latek spędził również dużo czasu w polskich zakładach karnych.

W dniu napadu w UK, 31-letnia poszkodowana poczuła się zmęczona i o godzinie 19:00 udała się do sypialni na drzemkę. Gdy się obudziła zobaczyła, że w jej pokoju znajduje się Chodyra, który wszedł do niezamkniętego domu. Kobieta zapytała się go co robi w jej sypialni, a on powtórzył kilkakrotnie, że chce uprawiać z nią seks.

31-latka początkowo nie sądziła, że Polak mówi poważnie, jednak w pewnym momencie zdała sobie sprawię, że intruz nie żartuje. Kobieta przesunęła się, a chcąc powstrzymać mężczyznę przed gwałtem kopnęła go. Wtedy on odpowiedział kilkoma ciosami pięścią w twarz. Ofiara próbowała się uwolnić, ale bezskutecznie.

Kobieta uważa, że jej horror trwał około trzech godzin. W tym czasie Polak wymierzył jej od 10 do 15 uderzeń pięścią.
środa, 25 października 2017 08:46
 Czytaj poprzedni artykuł:
Ponad połowa Brytyjek doświadcza molestowania w pracy
  Czytaj następny artykuł:
Mężczyzna spadł z mostu w centrum Birmingham - policja zamknęła jedną z dróg