Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Dopuścił się trzech gwałtów na nieletnich, trzykrotnie wypuszczano go z aresztu za kaucją
Dopuścił się trzech gwałtów na nieletnich, trzykrotnie wypuszczano go z aresztu za kaucją
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Podejrzewany o członkostwo w gangu mężczyzna, który w ciągu ośmiu miesięcy trzykrotnie został aresztowany za gwałt na nieletniej, za każdym razem otrzymywał możliwość wyjścia z aresztu za kaucją.

Szczegóły dotyczące tego przypadku mogą zostać dziś ujawnione, gdy policja potwierdzi, że czternaście osób podejrzewanych o członkostwo w gangu działającym na terenie południowego Birmingham zostało aresztowanych za przestępstwa seksualne wobec nieletnich dziewcząt.

Sprawy te zwiększają obawy o to, że dzieci wychowujące się w społecznościach terroryzowanych przez grupy przestępcze, nie są należycie chronione przez władze.

Dziennikarze „Birmingham Mail” odkryli, że trzech z czternastu członków gangu zatrzymanych za gwałty i napaści na tle seksualnym, było przez policję zwalnianych z aresztu za kaucją. Kiedy wychodzili na wolność, mieli popełniać kolejne przestępstwa wobec dziewcząt.

Jeden z członków grupy przestępczej został oskarżony o trzykrotny gwałt na nieletnich. Najmłodsza ofiara miała zaledwie 13 lat. Po każdym gwałcie, otrzymywał mimo wszystko, prawo do kaucji. Dziennikarze dowiedzieli się, że do pierwszej napaści na uczennicę doszło w marcu.

Mężczyznę aresztowano w kwietniu i wypuszczono. W maju doszło do ponownego zatrzymania za gwałt na uczennicy. Przestępca znowu otrzymał prawo do kaucji. W październiku aresztowano go po raz trzeci za podejrzenia o udział w gwałcie zbiorowym na nieletniej. Mężczyzna ponownie wyszedł na wolność za kaucją.
poniedziałek, 13 listopada 2017 08:10
 Czytaj poprzedni artykuł:
Byk biegający po centrum Solihull spowodował chaos w porannych godzinach szczytu
  Czytaj następny artykuł:
Rozłam w partii May. 40 posłów chce rezygnacji szefowej rządu