Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Zaginęło troje dzieci. Polka i jej były partner aresztowani
Zaginęło troje dzieci. Polka i jej były partner aresztowani
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Sąd Najwyższy apeluje o pilną pomoc w znalezieniu dzieci. Uważa się, że dziewczynka oraz jej rodzeństwo zniknęli ze znajdującego się w Londynie domu rodzinnego.

Ośmiomiesięczna Rose Paduraru prawdopodobnie przebywa z siedmioletnią siostrą Oliwią Ilksą oraz dwunastoletnim bratem Krzysztofem Ilksą.

We wtorek sędzia Keehan poinformował, że jest bardzo zatroskany o dobro dzieci. Matka dziewczynki - Joanna Ilksą oraz jej ojciec Nelu Paduraru, oboje w wieku dwudziestu kilku lat, zostali aresztowani po zaginięciu dzieci. Joanna jest Polką, a Nelu pochodzi z Rumunii.

Keehan jest szczególnie zaniepokojony losem małej Rose i prosi każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu o zgłoszenie się na policję.

Całą trójką obecnie zajmuje się sąd rodzinny. Dzieci zaginęły trzy dni temu, gdy inny sędzia zdecydował, że mają trafić pod opiekę councilu.

Sędzia Keehan zaapelował o pomoc społeczeństwa po przeanalizowaniu sprawy na posiedzeniu, które odbyło się w Wydziale Rodzinnym High Court w Londynie.

Dzieci mieszkały wraz z matką w Hillington. Pracownicy socjalni z Hillington Council są odpowiedzialni za dobrostan rodzeństwa.
środa, 15 listopada 2017 21:36
 Czytaj poprzedni artykuł:
Korek i blokada na M42 - na autostradzie znaleziono ciało
  Czytaj następny artykuł:
75-latek zaatakowany przez nożownika na jednej z ulic w Dudley