Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Emeryci uprawiali seks w toalecie centrum handlowego
Emeryci uprawiali seks w toalecie centrum handlowego
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Dwóch emerytów otrzymało zakaz wstępu do kilku centrów handlowych, ponieważ w publicznej toalecie jednego z nich uprawiali seks.

Sytuacja miała miejsce 12 września o godzinie 10:20. Kobieta pracująca w jednym ze sklepów nabrała podejrzeń i poprosiła ochroniarza o sprawdzenie łazienek w House of Fraser znajdującym się w intu Victoria Centre w Nottingham.

Z relacji przedstawionej podczas procesu przez oskarżyciela Lee Sheperda wynika, że ochroniarz wszedł do łazienki i zobaczył mężczyzn stojących obok siebie przy umywalce. Jeden z nich miał opuszczone spodnie. Emeryci uprawiali seks oralny - poinformowano w trakcie rozprawy tocznej przed Nottingham Magistrates' Court - donosi Birmingham Mail.

Gdy mężczyzna zobaczył pracownika centrum, szybko podciągnął spodnie. Na miejsce wezwano policję. Funkcjonariusze aresztowali zamieszkałego przy Black Swan Close w Woodthorpe 68-letniego Gerry’ego Joyce’a oraz 73-letniego Charlesa Lowe’a z Nottingham Road w Giltbrook.

Obaj przyznali się do stawianego im zarzutu aktywności seksualnej w publicznej toalecie. Każdy otrzymał grzywnę w wysokości 120 funtów. Muszą też pokryć koszty sądowe - 85 funtów oraz opłacić podatek rządowy - 30 funtów.
poniedziałek, 27 listopada 2017 06:47
 Czytaj poprzedni artykuł:
Policja szuka polskiego włamywacza łączonego z serią przestępstw na Wyspach
  Czytaj następny artykuł:
ISIS grozi zamachem w Boże Narodzenie