Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania To największy szczur w Wielkiej Brytanii? Pracownik Pest Control schwytał 50-centymetrowy okaz
To największy szczur w Wielkiej Brytanii? Pracownik Pest Control schwytał 50-centymetrowy okaz
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
W sieci pojawiło się zdjęcie szczura, który jest prawdopodobnie największym okazem tego gatunku schwytanym na terenie Wielkiej Brytanii. Zwierzę od głowy do ogona liczy 50 centymetrów.

Daren George mówi, że gdy zobaczył szczura, był zaskoczony jego rozmiarem. Udało mu się go złapać po rozstawieniu pułapek w ogrodzie jednego z domów znajdujących się w jego rodzinnym mieście New Ashford w hrabstwie Hampshire.

48-letni pracownik Traditional Pest Control opisuje szczura, jako bestię. Mężczyzna nie mógł uwierzyć, że ma przed oczami gryzonia takich rozmiarów. Dodaje, że był ogromny. Daren wiedział, że zwierzę jest duże, gdy zauważył, że połowa szczura wystaje z pudła, którego używa się do wyłapywania gryzoni - pisze Daily Mail.

W tym roku w Poole w hrabstwie Dorset schwytano szczura o długości 47,5 centymetra. Do tej pory uważano, że to był największy złapany w Wielkiej Brytanii okaz.

George ostrzega, że obecnie szczury potrafią dorównywać wielkością domowym kotom, a należy się spodziewać, że w nadchodzących latach mogą być jeszcze większe.
poniedziałek, 04 grudnia 2017 07:28
 Czytaj poprzedni artykuł:
Wjechał ciężarówką w samochody na autostradzie M6, ponieważ zasnął za kierownicą
  Czytaj następny artykuł:
Niemieckie służby ostrzegają przed rodzinami islamistów