Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania 29-letnia Polka zginęła w wypadku w Londynie. Sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia.
29-letnia Polka zginęła w wypadku w Londynie. Sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia.
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Policja podała tożsamość ofiary tragicznego wypadku, do którego doszło w południowym Londynie. Zmarła kobieta to 29-letnia Polka Justyna Kalandyk. Sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia.

Kalandyk zmarła tydzień temu. Kobieta została potrącona przez dwie ciężarówki oraz dwa samochody osobowe. Do wypadku doszło w Tulse Hill, tuż przed godziną 7:00. Żaden z kierowców nie zatrzymał się.

Na miejsce zdarzenia wezwano policję i służby ratunkowe. Pomimo wysiłków lekarzy, o godzinie 7:21 stwierdzono śmierć poszkodowanej. Jak wykazała poniedziałkowa sekcja zwłok, przyczyną śmierci 29-latki były liczne obrażenia będące skutkiem wypadku. Polka mieszkała u swojej rodziny w Wandsworth.

Po apelach o pomoc w poszukiwaniu sprawców, policja zdołała przesłuchać wszystkich czterech kierowców. Jeden z nich - 52-letni mężczyzna, który prowadził samochód - został zatrzymany. Jest podejrzewany o spowodowanie śmierci poprzez niebezpieczną jazdę. Po przesłuchaniu zwolniono go z aresztu.

Funkcjonariusze rozmawiali również z 49-latkiem, który prowadził pierwszą ciężarówkę. Nadal poszukiwany jest kierowca innego samochodu, którego policja traktuje, jako kluczowego świadka.

Nikt inny nie został aresztowany w tej sprawie.
środa, 20 grudnia 2017 06:50
 Czytaj poprzedni artykuł:
Napaść na tle seksualnym w pubie w Erdington - policja prosi o pomoc w poszukiwaniu mężczyzny
  Czytaj następny artykuł:
W Berlinie upamiętniono ofiary zeszłorocznego zamachu.?>