Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Brutalne ataki przy użyciu noża w parku w Birmingham - policja prowadzi śledztwo w tej sprawie
Brutalne ataki przy użyciu noża w parku w Birmingham - policja prowadzi śledztwo w tej sprawie
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
W jednym z parków w Birmingham doszło do dwóch napaści na wracających tamtędy z pracy mężczyzn. Sprawcy byli zamaskowani i uzbrojeni w noże.

Funkcjonariusze policji badają powiązania pomiędzy dwoma brutalnymi atakami, do których doszło w odstępie niecałych dwóch tygodni w Oaklands Recreation Ground w Yardley.

Pierwszy incydent miał miejsce 21 grudnia zeszłego roku. Przerażony poszkodowany opowiada, jak sprawcy przyłożyli mu nóż do gardła. Do napaści doszło zaledwie kilka metrów od dziecięcego placu zabaw.

Niecałe dwa tygodnie później, 3 stycznia kolejną ofiarą brutalnego ataku stał się 33-letni mężczyzna. Napadnięto go w pobliżu Hob Moor Road, kiedy wracał z pracy. Ofiara zeznaje, że było trzech sprawców. Napastnicy pobili poszkodowanego i ugodzili go nożem w nogę, a następnie uciekli z jego laptopem, telefonem oraz kartami bankowymi.

Każdy kto posiada jakieś informacje na temat tych zdarzeń proszony jest o kontakt z policją pod numer 101 lub Crimestoppers 0800 555 111.
środa, 10 stycznia 2018 07:11
 Czytaj poprzedni artykuł:
Premier May chce, aby małe sklepy wprowadziły opłatę za reklamówki
  Czytaj następny artykuł:
Prezydent Andrzej Duda powołał nowych ministrów rządu Mateusza Morawieckiego.