Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Potrącił motocyklistę i zbiegł - policja szuka sprawcy wypadku w Kings Norton
Potrącił motocyklistę i zbiegł - policja szuka sprawcy wypadku w Kings Norton
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   


Policja apeluje o informacje dotyczące wypadku, w trakcie którego potrącono motocyklistę. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany został ciężko ranny.

Do zdarzenia doszło 9 stycznia około godziny 15:30 na Redditch Road w Kings Norton. Sprawca jechał samochodem marki BMW w wersji kombi. Ofiara wypadku - 41-letni motocyklista - przebywa w szpitalu. Jego stan jest poważny.

Funkcjonariusze proszą obywateli o pomoc w odnalezieniu BMW. Detektyw sierżant Paul Hughes z Collision Investigation Unit w West Midlands Police mówi, że poszkodowany nadal przebywa w szpitalu, a śledczy potrzebują pomocy w prowadzonym w tej sprawie dochodzeniu. Samochód miał rejestrację HG53 HFJ, ale już wiadomo, że była ona fałszywa. Policjanci uważają, że kierowca mógł podróżować po autostradach przez kilka hrabstw i kierować się do West Midlands.

Hughes dodaje, że BMW jest w ciemnym kolorze, a na dachu miało charakterystyczny bagażnik.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.czwartek, 11 stycznia 2018 09:26
 Czytaj poprzedni artykuł:
Mężczyzna zmarł kilka godzin po tym, jak lekarz stwierdził u niego infekcję górnych dróg oddechowych
  Czytaj następny artykuł:
Bójka w pubie w Sutton Coldfield spowodowana przez parę pominiętą w kolejce do drinków