Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Ogromny pożar na dworcu w Nottingham
Ogromny pożar na dworcu w Nottingham
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Około 60  strażaków walczy z pożarem, który wybuchł na dworcu w Nottingham. Ogień rozprzestrzenił się aż na dach budowli.

Rzeczniczka prasowa East Midlands Ambulance Service poinformowała, że dworzec ewakuowano, a nikt nie został ranny. Z kolei na twitterowym koncie Nottinghamshire Fire and Rescue Service sprecyzowano, że pożar wybuchł w głównej hali stacji, a następnie rozprzestrzenił się na dach.

Strażacy obecnie pracują nad tym, aby powstrzymać ogień przed zajmowaniem dalszych części budynku. Jednocześnie są wdzięczni obywatelom za okazaną cierpliwość. Dzięki temu mogą wykonywać swoje zadanie polegające na zapewnieniu ludziom bezpieczeństwa.

Zdarzenie sprawiło, że powstały opóźnienia w funkcjonowaniu lokalnej sieci transportowej. Pociągi tymczasowo nie będą się zatrzymywały na dworcu w Nottingham, a East Midlands Trains szacuje, że utrudnienia będą trwały przez cały piątek.

Policja ostrzega, że zamknięto pobliskie ulice. Zaburzone jest również kursowanie autobusów i tramwajów. Station Street, Carrington Street oraz Queen's Road są obecnie nieczynne dla ruchu.
piątek, 12 stycznia 2018 10:26
 Czytaj poprzedni artykuł:
Polak groził śmiercią muzułmanom. Został skazany na 8 miesięcy
  Czytaj następny artykuł:
Mężczyzna przez 5 godzin stał na dachu piętrowego parkingu - policja zamknęła ulice w centrum Birmingham