Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Morderstwo przy Walsall Road: Przed śmiercią zdążył napisać do ukochanej „Dźgnięto mnie nożem”
Morderstwo przy Walsall Road: Przed śmiercią zdążył napisać do ukochanej „Dźgnięto mnie nożem”
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
26-letni James Brindley rozmawiał ze swoją dziewczyną przez telefon. Chwilę po tym, jak się pożegnali, napisał do niej swoją ostatnią wiadomość „Dźgnięto mnie nożem. Dzwonię na pogotowie”.

„James, proszę, powiedz mi, że wszystko jest w porządku. Mam zadzwonić do twoich rodziców? Boję się oddzwaniać, zadzwoniłeś na pogotowie?” - pytała przerażona Brytyjka. Nie wiedziała, że 26-latek już nie żył.

23 czerwca 2017 roku, tuż przed północą James wracał do domu ze spotkania z przyjaciółmi w pubie. Rozmawiał ze swoją dziewczyną przez telefon, kiedy się rozłączył został zaatakowany przez dwóch mężczyzn. Zmarł od pojedynczej rany kłutej w klatkę piersiową, 400 metrów od swojego domu.

21-letni Aaron Kharod z Walsall Road w Aldridge i drugi 17-latek, którego dane nie mogą zostać ujawnione, zostali oskarżeni o morderstwo. Oskarżeni nie przyznają się do winy, twierdzą, że zrobili to w obronie własnej. Proces trwa.
czwartek, 18 stycznia 2018 20:33
 Czytaj poprzedni artykuł:
Powołano pełnomocnika rządu ds. walki z samotnością
  Czytaj następny artykuł:
Lekarz z Dudley skazany molestowanie seksualne pacjentek