Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Dwaj dwudziestolatkowie, którzy zmarli po zażyciu dopalaczy to Polacy
Dwaj dwudziestolatkowie, którzy zmarli po zażyciu dopalaczy to Polacy
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   


Policja wystosowała pilne ostrzeżenie do mieszkańców Midlands w związku ze śmiercią dwóch osób w Rugby.

W minioną niedzielę funkcjonariusze zostali wezwani do jednego z domów zlokalizowanych przy King Edward Road w Rugby w hrabstwie Warwickshire. Tuż przed godziną 18:40 West Midlands Ambulance Service wysłał na miejsce zdarzenia karetkę pogotowia. W budynku znaleziono dwóch mężczyzn w wieku około dwudziestu lat. Sanitariusze stwierdzili ich zgon. Obaj mężczyźni pochodzą z Polski, policja jeszcze nie podała ich tożsamości.

Warwickshire Police wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Policjanci starają się ustalić, czy nagła i niewyjaśniona śmierć mężczyzn ma związek z zażyciem przez nich nielegalnych substancji psychoaktywnych.

Śledczy nadal czekają na wyniki sekcji zwłok oraz badań toksykologicznych. Na udostępnionych przez policję zdjęciach widać opakowanie substancji Buc-8 z ostrzeżeniem w języku polskim „Kategorycznie zabrania się spożycia”. To opioid, który oddziałuje na receptory opioidowe i wywołuje efekty podobne do tych, które pojawiają się po zażyciu morfiny.środa, 14 lutego 2018 07:49
 Czytaj poprzedni artykuł:
Zmarł ranny mężczyzna znaleziony w piątek w Birmingham
  Czytaj następny artykuł:
Pijany 42-latek wystrzelił z pistoletu, ponieważ nie wpuszczono go do jednego z pubów w Birmingham