Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Trzech czarnoskórych mężczyzn zaatakowało i ugodziło nożem mężczyznę w Kingstanding
Trzech czarnoskórych mężczyzn zaatakowało i ugodziło nożem mężczyznę w Kingstanding
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
W Kingstanding doszło do brutalnej napaści, w trakcie której 40-letni mężczyzna został ugodzony nożem w plecy.

Mężczyzna został dźgnięty ostrzem po kłótni w pobliżu punktu handlowego Baines News przy Kingstanding Circle. Do zdarzenia doszło 15 lutego, około godziny 21:00.

Naoczny świadek ataku opowiada, że pojawiło się trzech czarnoskórych mężczyzn, jeden z nich zdołał uciec. Ten uzbrojony w nóż był krępej budowy ciała, miał na sobie niebieską kurtkę. Drugi sprawca był szczupły, ubrany na czarno. On również w pewnym momencie wyjął duży nóż kuchenny albo ostrze o długości dwunastu cali.

Z doniesień wynika, że napastnicy próbowali ukraść poszkodowanemu rower górski.  Poszkodowany miał ranę ciętą pleców. Po opatrzeniu obrażenia ofiarę przewieziono do szpitala.

Nadinspektor Ian Green z policji w Birmingham powiedział, że funkcjonariusze zajmują się zaatakowanym 15 lutego w godzinach wieczornych mężczyzną i nakłaniają go do pomocy w prowadzonym w tej sprawie śledztwie.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
piątek, 16 lutego 2018 10:51
 Czytaj poprzedni artykuł:
Eksperci ostrzegają przed zmutowanymi szczurami odpornymi na trucizny
  Czytaj następny artykuł:
Mężczyzna nie dostał pracy w brytyjskiej firmie, ponieważ jest Brytyjczykiem