Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Trzech mężczyzn podejrzewanych o zabójstwo aresztowanych w związku z wybuchem w Leicester
Trzech mężczyzn podejrzewanych o zabójstwo aresztowanych w związku z wybuchem w Leicester
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Policja aresztowała trzech mężczyzn w związku z niedzielną eksplozją w Leicester. Cała trójka jest podejrzewana o zabójstwo.

Leicestershire Police potwierdziła, że zatrzymania dokonano wczoraj po południu. Mężczyźni - wszyscy w wieku około trzydziestu lat - są obecnie przesłuchiwani przez śledczych.

Wybuch na Hinckley Road miał miejsce w niedzielę około godziny 19:00. Eksplozja zniszczyła budynek, w którym znajdował się polski sklep Żabka oraz dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane nad sklepem.

Rzecznik prasowy policji z Leicestershire mówi, że pierwszy z aresztowanych pochodzi z regionu East Anglia, drugi z północno-wschodniej części kraju, a trzeci z East Midlands.

Poinformowano też, że policja na tym etapie nie ujawni żadnych innych szczegółów na temat podejrzanych. Rzecznik tłumaczy, iż stróże prawa mają świadomość, że tragiczne wydarzenia z niedzielnego wieczoru przyciągają uwagę społeczeństwa, polityków oraz mediów. Jednakże ze względu na toczące się śledztwo i mając na uwadze rodziny poszkodowanych, policja prosi media oraz obywateli o zaprzestanie spekulacji na temat tożsamości zatrzymanych, okoliczności, które doprowadziły do ich aresztowania oraz przyczyn eksplozji.
czwartek, 01 marca 2018 07:46
 Czytaj poprzedni artykuł:
Mandat i punkty karne dla kierowcy, który prawie potrącił rowerzystę w Birmingham
  Czytaj następny artykuł:
Maplin i Toys R Us upadają - pracę może stracić ponad 5,5 tys. osób