Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Brytyjczyk chciał zabić 12-letnią muzułmankę i jej matkę, żeby „oddać ojczyźnie przysługę”.
Brytyjczyk chciał zabić 12-letnią muzułmankę i jej matkę, żeby „oddać ojczyźnie przysługę”.
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Kierowca, który potrącił muzułmankę i 12-letnią uczennicę w akcie zemsty za zamach na londyńskiej stacji metra Parsons Green, został uznany za winnego usiłowania morderstwa.

21-letni Paul Moore zaatakował kobietę ze względu na jej wiarę. W wyniku tego aktu wrogości poszkodowana jest obecnie przykuta do łóżka.

Mężczyzna potrącił muzułmankę 20 września 2017 roku w Leicester, gdy kobieta szła przez Acer Close. Chwilę później przejechał po niej drugi raz. Doniesienia mówią, że rzekomo zrobił to z uśmiechem na ustach. Moore próbował również potrącić 12-letnią uczennicę, a potem zakomunikował pasażerom swojego samochodu, że oddał ojczyźnie przysługę.

21-latkowi postawiono zarzuty usiłowania morderstwa, spowodowania ciężkich uszkodzeń ciała oraz niebezpiecznej jazdy. Mężczyzna nie przyznał się do winy. Inną decyzję podjęła ława przysięgłych, która uznała, że kierowca jest winien wszystkich stawianych mu zarzutów.
wtorek, 06 marca 2018 08:05
 Czytaj poprzedni artykuł:
Airbus rozważa opuszczenie Wielkiej Brytanii, jeśli nie będzie szybkiej deklaracji odnośnie ceł po brexicie
  Czytaj następny artykuł:
Jaguar Land Rover i Cadbury wstrzymują produkcję w związku z zakłóceniami w dostawach wody?>