Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Policjanci odnaleźli zaginioną nastolatkę. Chwilę później rozegrał się horror
Policjanci odnaleźli zaginioną nastolatkę. Chwilę później rozegrał się horror
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   

Zdjęcie tej 17-latki pojawiło się w wielu brytyjskich mediach. Dziewczyny szukali jej bliscy, policjanci, przyjaciele a także zupełnie obcy ludzie.

Uważano, że Jessica Roe przebywała z zamieszkałym w Uttoexeter w Staffordshire Stuartem Lymerem. Policja wszczęła zakrojone na szeroką skalę poszukiwania mężczyzny. Funkcjonariusze chcieli go odnaleźć w związku z zaginięciem niepełnoletniej dziewczyny.

Wczoraj, około godziny 11:20 Jessicę i Stuarta zauważono na dworcu kolejowym w szkockim Perth. Zatrzymała ich policja. Nastolatka została ranna w wyniku szarpaniny, która wywiązała się wewnątrz policyjnego vana.

Z doniesień wynika, że kilka chwil po tym, jak para została namierzona i umieszczona w policyjnym vanie, doszło do szarpaniny, w której ktoś ugodził 17-latkę nożem w szyję. Również Lymer odniósł obrażenia podczas szamotaniny.

Nie wiadomo dokładnie, co się wydarzyło i kto miał przy sobie niebezpieczne narzędzie. Policja nie ujawnia szczegółów wstrząsającego zdarzenia.

Szkocka policja powiedziała jedynie, że Jessica przebywa w stanie krytycznym w szpitalu. Śledztwo w tej sprawie jest w toku.
wtorek, 06 marca 2018 11:16
 Czytaj poprzedni artykuł:
Rząd uruchamia Cold Weather Payments dla części Birmingham. Jak sprawdzić czy należą się nam dodatkowe pieniądze?
  Czytaj następny artykuł:
Mieszkaniec Kingstanding oskarżony o zamordowanie 33-letniej kobiety