Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Rząd uruchamia Cold Weather Payments dla części Birmingham. Jak sprawdzić czy należą się nam dodatkowe pieniądze?
Rząd uruchamia Cold Weather Payments dla części Birmingham. Jak sprawdzić czy należą się nam dodatkowe pieniądze?
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Luty w Birmingham był mroźny, podobnie jak początek marca. W rezultacie wiele rodzin może liczyć na specjalne dopłaty od rządu.

Dodatek nazywa się Cold Weather Payments i został stworzony przez władze po to, aby wspierać będące w trudnej sytuacji gospodarstwa domowe w okresie szczególnie niesprzyjającej pogody. Dopłaty są oferowane osobom mającym niskie dochody, które otrzymują odpowiednie zasiłki, takie jak Universal Credit bądź świadczenia dla zatrudnionych.

Jak sprawdzić czy kwalifikujemy się do dodatku wynoszącego 25 funtów? Jest to bardzo łatwe. Wystarczy wejść na stronę coldweatherpayments.dwp.gov.uk i wpisać swój kod pocztowy, aby sprawdzić czy kwalifikuje się on do otrzymania dopłaty.

Każdy, kto uważa, że powinien otrzymać Cold Weather Payments, ale do tej pory nie dostał pieniędzy, powinien zgłosić się swojego centrum emerytur lub Jobcentre Plus. Można też zadzwonić na infolinię universal credit pod numer 0800 328 9344.
środa, 07 marca 2018 07:46
 Czytaj poprzedni artykuł:
Severn Trent Water wypłaci rekompensaty za przerwy w dostawie wody
  Czytaj następny artykuł:
Policjanci odnaleźli zaginioną nastolatkę. Chwilę później rozegrał się horror?>