Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania David Wagstaff biorący udział w wypadku na M1, w którym zginęło osiem osób oczyszczony z zarzutów.
David Wagstaff biorący udział w wypadku na M1, w którym zginęło osiem osób oczyszczony z zarzutów.
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Wczoraj 31-letni Polak został uznany winnym wypadku, który wydarzył się w zeszłym roku.

32-letni Ryszard Masierak miał 55 mikrogramów alkoholu na 100 mililitrów wydychanego powietrza. Zanim doszło do tragedii mężczyzna, zatrzymał się na pasie wolnego ruchu powodując utrudnienia i niebezpieczeństwo na autostradzie. Według oskarżyciela Masierak spał przez dwanaście minut za kierownicą.Kierowca minibusa zatrzymał się za ciężarówką Polaka i czekał na odpowiedni moment aby ją wyprzedzić, wtedy w minibus uderzyła druga ciężarówka, którą kierował Brytyjczyk David Wagstaff.David Wagstaff jechał używając tempomatu i rozmawiając przez telefon za pomocą zestawu słuchawkowego. W momencie zderzenia ciężarówka Wagstaffa miała na liczniku 56mph, a kierowca nie użył hamulca aby zwolnić.

David Wagstaff biorący udział w wypadku na M1,w którym zginęło osiem osób, został oczyszczony z ośmiu zarzutów  spowodowania śmierci poprzez niebezpieczną jazdę,oraz czterech  spowodowania poważnych obrażeń poprzez niebezpieczną jazdę.

Mężczyzna wcześniej przyznał się do ośmiu zarzutów spowodowania śmierci przez nieostrożną jazdę, oraz czterech spowodowania poważnych obrażeń poprzez nieostrożną jazdę i został zwolniony za kaucją.

Wczoraj Polak został uznany winnym spowodowania śmierci ośmiu osób przez niebezpieczną jazdę. Jest także winny czterech przypadków spowodowania poważnych obrażeń.
środa, 07 marca 2018 20:16
 Czytaj poprzedni artykuł:
W grudniu w Birmingham otwarty zostanie największy na świecie sklep Primarka
  Czytaj następny artykuł:
Ewakuacja mieszkańców bloku z powodu… marihuany uprawianej w jednym z lokali