Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Książę Harry i Meghan Markle odwiedzą dziś Birmingham
Książę Harry i Meghan Markle odwiedzą dziś Birmingham
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Książę Harry oraz jego narzeczona Meghan Markle odwiedzą dziś Birmingham i pojawią się na wydarzeniu organizowanym w celu zachęcenia młodych kobiet do rozwijania kariery w nauce, branżach technologicznych, inżynieryjnych i matematyce.

Wizyta księcia i jego narzeczonej w West Midlands przypada na Światowy Dzień Kobiet. Para dołączy do uczennic szkoły drugiego stopnia i weźmie udział w panelach dyskusyjnych oraz szeregu zajęć dotyczących możliwości oferowanych przez nową formułę szybkich spotkań biznesowych z lokalnymi przedsiębiorcami (speed networking).

Odwiedziny w Birmingham są częścią planu podróży regionalnych, który Harry i Meghan realizują przed swoim majowym ślubem. Wcześniej złożyli wizyty w Edynburgu, Nottingham, Cardiff oraz Brixton w południowym Londynie.

Wydarzenie w West Midlands jest organizowane przez społeczne przedsięwzięcie Stemettes w Millenium Point. Będzie tam można zdobyć informacje na temat doświadczenia w pracy, stażów i praktyk, matury, stopni uniwersyteckich oraz przedmiotów Stem (nauka, technologia, inżynieria, matematyka).
czwartek, 08 marca 2018 10:32
 Czytaj poprzedni artykuł:
Chaos na kolei w West Midlands - awaria sygnalizacji spowodowała zawieszenie kursowania pociągów
  Czytaj następny artykuł:
W grudniu w Birmingham otwarty zostanie największy na świecie sklep Primarka?>