Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Policja skrytykowała listy nawołujące do „ukarania muzułmanów” 3 kwietnia 2018
Policja skrytykowała listy nawołujące do „ukarania muzułmanów” 3 kwietnia 2018
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Policja w West Yorkshire otrzymała około sześciu doniesień o listach nawołujących do "Punish a Muslim Day", a użytkownicy mediów społecznościowych zgłosili otrzymanie takich listów również w Birmingham. Na ulotkach jest również napisana data – 3 kwiecień 2018. 

Takie wiadomości zostały wysłane do wielu miejsc w całym kraju, najwięcej zgłoszeń otrzymały posterunki w: West Yorkshire, South Yorkshire, Leicestershire, Nottinghamshire i Metropolitan Police.

Członek Izby Gmin w Black Country, Ian Austin skomentował te doniesienia w Izbie Gmin: "To, co sprawia, że jesteś Brytyjczykiem, to nie to, jaki masz kolor skóry czy skąd pochodzili twoi rodzice lub jaką wyznajesz religię, ale wkład, który dajesz w nasz kraj. I nigdzie, wkład brytyjskich muzułmanów nie był tak wielki jak w West Midlands”.

"Dlatego właśnie spędzę 3 kwietnia, który został zidentyfikowany jako dzień nienawiści, odwiedzając jak najwięcej meczetów i ośrodków społecznych w całym regionie, aby zapewnić muzułmanom w całym regionie West Midlands wsparcie i solidarność. "Aby pokazać im, że jestem po ich stronie i mam nadzieję, że inni członkowie w tej Izbie będą robić to samo." – dodał Ian Austin.
wtorek, 03 kwietnia 2018 14:56
 Czytaj poprzedni artykuł:
Nastolatek oskarżony o ugodzenie kobiety nożem w Tipton
  Czytaj następny artykuł:
108 barów i restauracji w Birmingham otrzymały zerową ocenę za higienę