Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Polski morderca zmarł w brytyjskim więzieniu
Polski morderca zmarł w brytyjskim więzieniu
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Ta makabryczna zbrodnia wstrząsnęła Wielką Brytanią w 2011 roku. Damian Rzeszowski, zamordował sześć osób, w tym swoją żonę i dwoje własnych dzieci. Mężczyzna usłyszał wyrok 30 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna zabił swoją żonę Izabelę, dwójkę własnych dzieci – 5-letnią Kingę i 2-letniego Kacpra, teścia (56 l.), przyjaciółkę żony (34 l.) i jej 5-letnią córeczkę”. W niespełna piętnaście minut odebrał życie sześciu osobom. Zbrodni dokonał nożem kuchennym, niedługo po powrocie ze wspólnych, rodzinnych wakacji w Polsce. Tragedia poruszyła społeczność na wyspie Jersey, było to pierwsze zabójstwo od wielu lat.

Polak twierdził przed sądem, że w chwili morderstwa był zamroczony i nie zdawał sobie sprawy z tego, co robił. W dniu zabójstwa pił whisky, ale poziom alkoholu we krwi nie wskazywał na stan upojenia. 37-latek przyznał, że w jego małżeństwie pojawiły się problemy, gdy żona powiedziała mu, że związała się z innym mężczyzną.

W poniedziałek z więzienia o zaostrzonym rygorze, w którym odbywał karę przyszła informacja o jego śmierci. Śledztwo w sprawie jego śmierci zostanie przeprowadzone przez brytyjska policję.środa, 04 kwietnia 2018 18:18
 Czytaj poprzedni artykuł:
Wypadek na M42 - droga była zamknięta w obu kierunkach
  Czytaj następny artykuł:
14-latek aresztowany za użycie maczety podczas bójki