Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Polka dzwoniła na 999 i obrażała pracowników
Polka dzwoniła na 999 i obrażała pracowników
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Polka dzwoniła na numer 999 i obrażała pracowników NHS. Nazywała ich "angielskimi idiotami" i obarczała winną za śmierci swojego dziecka.

33-letnia Monika Osińska wykonała ponad 100 połączeń telefonicznych w ciągu dwóch tygodni. Obrażała operatorów nazywając ich "angielskimi idiotami", krzyczała przez telefon: "Głupia Angielko, dlaczego umarł mój syn?", do jednej z nich powiedziała "ty głupia angielska suko" – pisze Daily Mail.

Ostatecznie została zablokowana z powodu ogromnej liczby połączeń. Policja wytropiła ją i ostrzegła, ale kobieta nie przestawała dzwonić i stawała się coraz bardziej agresywna. W końcu sprawa trafiła do sądu.

W sądzie okazało się, że Monika Osińska niedawno straciła dziecko, a za jego śmierć obwiniała NHS. Kobieta twierdziła, że była załamana i piła alkohol i nie pamięta by wykonywała połączenia. Całkowity koszt połączeń na 999 obliczono na ponad 400 funtów.

Sąd w Manchesterze skazał Polkę na sześć tygodni pozbawienia wolności w zawieszeniu na rok i zalecono podjęcie programu terapii dla kobiet, które straciły dziecko.
sobota, 21 kwietnia 2018 08:21
 Czytaj poprzedni artykuł:
Meteorolodzy znowu zapowiadają śnieg
  Czytaj następny artykuł:
UE odrzuciła propozycje UK w sprawie granicy z Irlandią


Ankieta

Czy uważasz, że 11 grudnia parlament brytyjski poprze umowę w sprawie brexitu?