Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Pijany Brytyjczyk zwrócił uwagę Polakowi pijącemu piwo w pociągu „Przestrzegaj brytyjskiego prawa, albo wynoś się stąd!”
Pijany Brytyjczyk zwrócił uwagę Polakowi pijącemu piwo w pociągu „Przestrzegaj brytyjskiego prawa, albo wynoś się stąd!”
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
W Internecie opublikowany został film pokazujący kłótnię pijanego Brytyjczyka z Polakiem.

Brytyjczyk był niezadowolony z tego ze Polak pije piwo w pociągu i zwrócił mu uwagę. Do incydentu doszło w pociągu z London Liverpool St do Romford.

Brytyjczyk siedzący obok Polaka pijającego piwko zwrócił mu uwagę w niezbyt uprzejmy sposób podkreślając to że nie jest on w swoim kraju - „Przestrzegaj brytyjskiego prawa, albo wynoś się stąd!” … i że w pociągu jest napisane że nie można spożywać alkoholu.

Polak też nie dał za wygraną i powiedział Brytyjczykowi ze jeśli chce z nim porozmawiać to mogą przenieść konwersacje na peron i że Brytyjczyk sam jest pijany. I żeby się przeszedł po pociągu i zwrócił uwagę każdemu kto pije piwo a nie tylko jemu.

Całej kłótni przyglądali się liczni współpasażerowie, a jeden z nich nagrał film, który możecie obejrzeć poniżej.

W obronie Polaka stanęła kobieta, która odpowiedziała Brytyjczykowi, że powinien się siebie wstydzić.

Według niej, Polak faktycznie nie powinien pić tu alkoholu, ale on prawa mówić do niego w ten sposób, że obrzydliwe jest to że Brytyjczyk wykorzystywał swoje pochodzenie przeciwko Polakowi.

środa, 02 maja 2018 07:47
 Czytaj poprzedni artykuł:
6 maja odbędzie się Simplyhealth Great Birmingham 10k – zobacz listę zamkniętych dróg.
  Czytaj następny artykuł:
Policja aresztowała kilka młodych osób w Birmingham