Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania 6 maja odbędzie się Simplyhealth Great Birmingham 10k – zobacz listę zamkniętych dróg.
6 maja odbędzie się Simplyhealth Great Birmingham 10k – zobacz listę zamkniętych dróg.
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
W niedziele 6 maja w Birmingham, odbędzie się charytatywny bieg, Simplyhealth Great Birmingham 10k. Impreza jest organizowana w mieście po raz czwarty.

Podobnie jak w ubiegłym roku, biegacze zostaną podzieleni według gatunków muzyki i sami, podczas zapisów, zdecydują, co wybiorą. Dostępna jest muzyka z lat 70., 80., 90. oraz pierwszej dekady XXI wieku. Każda grupa będzie startować przy ulubionych rytmach.

Trasa Great Birmingham 10k biegnie od Jennes Road na Millenium Point i Thinktank, mija Selfridges i Bullring, a następnie poprzez Pershore Road zmierza do centrum. Kiedy uczestnicy dotrą do Midland Arts Centre przy Cannon Hill Park, zrobią okrążenie na stadionie Edgbaston Cricket Club, a potem wrócą do centrum miasta. Meta jest przy Royal Birmingham Conservatoire.

W związku z imprezą w Birmingham zostanie zamknięte ponad 20 dróg. Poniżej przestawiamy listę , dróg które będą zamknięte.Więcej informacji: greatrun.org/great-birmingham-10k
środa, 02 maja 2018 08:13
 Czytaj poprzedni artykuł:
Setki rodziców z Birmingham ukaranych za nieautoryzowane nieobecności dzieci w szkole.
  Czytaj następny artykuł:
Pijany Brytyjczyk zwrócił uwagę Polakowi pijącemu piwo w pociągu „Przestrzegaj brytyjskiego prawa, albo wynoś się stąd!”