Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Utknęli w ogromnym korku, ale wcale się nie nudzili
Utknęli w ogromnym korku, ale wcale się nie nudzili
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Pogoda w majowy Bank Holiday Weekend dopisała. Niestety nie wszyscy urlopowicze mieli to szczęście, aby cieszyć się wolnym dniem tak jak zaplanowali. Przez spaloną ciężarówkę kierowcy utknęli w ogromnym korku, ale wcale się nie nudzili.

Do wypadku doszło niedaleko Rochdale, Greater Manchester na drodze M62. Rozbita ciężarówka zapaliła się powodując trzygodzinne korki, ale niektórzy z podróżnych znaleźli sposób, jak spędzić ten czas.


Kierowcy i pasażerowie nie mieli zamiaru tkwić w swoich pojazdach, kiedy na zewnątrz panował upał. Niektórzy robili na poboczach pikniki albo urządzali gry i zabawy.

Lily Willetts ze swoim partnerem Samem Wadsworth, była w drodze do Blackpool, kiedy utknęli w korku pomiędzy skrzyżowaniem 21 i 22 autostrady.

Kobieta nie zamierzała tracić czasu i rozłożyła ręcznik na drodze, aby zażyć kąpieli słonecznych. Okazało się, że jezdnia może być doskonałym miejscem do opalania, wystarczyło położyć się wśród samochodów.

Lily Willetts nie była jedyną osoba, która wpadła na taki pomysł. Na stronach społecznościowych tego dnia wiele osób, które utknęły w tym czasie w korku dodawało swoje zdjęcia, na których opalali się lub grali w różne gry.

Brytyjczycy na pewno wiedzą co zrobić, aby czas płynął szybciej.

piątek, 11 maja 2018 08:10
 Czytaj poprzedni artykuł:
Shirley Beer & Cider Festival
  Czytaj następny artykuł:
W West Midlands, trzy osoby tygodniowo szukają pomocy w związku z przymusowymi małżeństwami