Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Video: Wyskoczył za krzaków i zamachnął się kijem na rowerzystę jadącego kanałem w Birmingham
Video: Wyskoczył za krzaków i zamachnął się kijem na rowerzystę jadącego kanałem w Birmingham
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
W Internecie pojawił się film nagrany przez rowerzystę, któremu na drodze z pracy stanęło trzech zamaskowanych ludzi.

Rowerzysta, który codziennie podróżuje rowerem z pracy wzdłuż kanału w Tyseley, w piątek 18 maja, na swojej drodze, zobaczył trzech zakapturzonych osobników z maskami na twarzach.

Jeden z nich wyskoczył z krzaków zamachując się w kierunku rowerzysty wielkim kijem. Na szczęście rowerzysta wcześniej ich zauważył, zwolnił i pokazał im kamerę przymocowaną na kasku. To ich zniechęciło i wychowali się w głąb krzaków.

Mężczyzna, który nie chciał być nazwany powiedział Birmingham Live: "Zamaskowany gang chował się za krzakiem czekając na mnie z kijem, ale miałem szczęście, że zauważyłem ich z dużym wyprzedzeniem, byłem w stanie zatrzymać rower i pokazać im moją kamerę na kasku.

Przejeżdżam tędy prawie codziennie i nie pierwszy raz widzę coś, co mi się nie podoba w tej okolicy, czasami to tylko palenie lub picie, czasami rzucają kamieniami lub kawałkami drewna, do tego, kto ich mija.

Rowerzysta przesłał też nagranie dla West Midlands Police ale nie otrzymał jeszcze żadnej odpowiedzi.wtorek, 22 maja 2018 13:10
 Czytaj poprzedni artykuł:
Mężczyzna zastrzelony w Handsworth
  Czytaj następny artykuł:
W ostatnich dniach, piloci lądujący w Birmingham byli wielokrotnie oślepiani laserem


Ankieta

Czy uważasz, że 11 grudnia parlament brytyjski poprze umowę w sprawie brexitu?