Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Komunikat od rządu: Polaku odbierz swoje funty! Sprawdź, ile otrzymasz
Komunikat od rządu: Polaku odbierz swoje funty! Sprawdź, ile otrzymasz
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
2 tysiące, a nawet więcej funtów. Tyle mogą odebrać Polacy mieszkający na Wyspach. Pieniądze odebrać może nawet 8 na 10 Polaków. Brytyjski rząd w ten sposób chce im zrekompensować straty finansowe, jakie ponosili przez lata. Zobacz, gdzie się po nie zgłosić.

Ile pieniędzy należy się Polakom na Wyspach?

Średnia wypłata zwrotu za nielegalnie pobrane opłaty przez brytyjski system finansowy to 2 tysiące funtów, ale rekordziści dostają czek i na 4-5 tysięcy funtów. Wysokość rekompensaty ustalana jest indywidualnie. Jeśli chcesz wiedzieć, ile Ci się należy, skorzystaj z kalkulatora na stronie https://harvardclaims.co.uk/kalkulator, który oszacuje wysokość Twojego zwrotu.

Sprawdź ile otrzymasz - Sprawdź to w 10 sekund >>>


Kto otrzymuje pieniądze?

Do zwrotu opłat bankowych upoważniony jest każdy, kto w brytyjskim banku ma lub miał płatne konto bankowe, czyli tzw. PBA. Jest to konto, które obciążone było dodatkowymi opłatami pobieranymi automatycznie, co miesiąc.


Opłaty te mogły dotyczyć prowadzenia rachunku lub dodatkowych ubezpieczeń. Większość kont PBA było zakładanych nie legalnie.


Jak odzyskać pieniądze za opłaty bankowe?

Odzyskanie pieniędzy za pobrane opłaty bankowe jest niezwykle proste. Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://harvardclaims.co.uk/ i wypełnisz wniosek. Po weryfikacji twoich danych rozpocznie się procedura reklamacyjna względem banku, a czek ze zwrotem przyjdzie do Ciebie po ok. 6 tygodniach. Procedura nie jest obciążona opłatami wstępnymi, płaci się dopiero za sukces. Opłata jest prowizyjna.

 Złóż wniosek o zwrot – KLIKNIJ TUTAJ >>>


Artykuł sponsorowany
wtorek, 19 czerwca 2018 16:00
 Czytaj poprzedni artykuł:
16-letni chłopak dźgnięty nożem w Birmingham
  Czytaj następny artykuł:
Niska, jakość powietrza w Birmingham przyczynia się do śmierci około 900 osób rocznie